• WYPRZEDAŻ DO - 55%

    WYPRZEDAŻ DO - 55%

    LETNIE WIETRZENIE MAGAZYNÓW PROMOCJE OD 25% DO -55% WYPRZEDAŻ

Model Two Czarny Wine Access System. CORAVIN - INNOWACYJNY "OTWIERACZ" DO WIN.

1 320,00 zł

Model Two Czarny Wine Access System.

Coravin jest rewolucyjnym narzędziem, które pozwala na degustowanie najlepszych win bez konieczności otwierania całej butelki.


Więcej szczegółów

Opis

Dodatkowe informacjeModel Two Czarny Wine Access System
STAN MAGAZYNOWYczas oczekiwania od 1 do 14 dni.

Więcej informacji

Mechanizm działania urządzenia jest bardzo prosty. Zamiast usuwać korek Coravin przebija go cienką perforowaną igłą, przy pomocy której odciągana jest dowolna ilość wina do kieliszka. Następnie do butelki wprowadzony zostaje obojętny gaz – argon, który zapobiega utlenianiu się wina. Po usunięciu igły korek naturalnie się rozpręża, zachowując pierwotną szczelność. Wino nie ulega utlenieniu i można wrócić do jego degustacji nawet po kilku miesiącach.

Urządzenie skierowane jest nie tylko do restauratorów i właścicieli wine barów, którzy będą mogli sprzedawać droższe i rzadsze wina na kieliszki, ale także do smakoszy win, którzy dzięki niemu będą mogli skosztować ulubionego trunku bez konieczności wypicia całej butelki w krótkim czasie.

Szczegóły produktu:

1. Igła do odciągania wina - cienka perforowana igłą przebija korek, umożliwiając napełnienie kieliszka bez usuwania korka. Po usunięciu igły korek jest w pełni szczelny i chroni wino przed utlenieniem.

2. Naboje z argonem - specjalnie do tego celu stworzone naboje są absolutnie szczelne. Nawet po kilku miesiącach od pierwszego użycia, gaz się nie ulatnia.

3. Mechanizm zaciskowy - pasuje na każdą dostępną obecnie butelkę, włącznie z butelkami magnum.

Coravin System Model 2 jest  unikatowym systemem do  wina ułatwiającym nalewanie wina  w celu konsumpcji bez konieczności wyciągania korka. Akcesorium niezbędne dla ekspertów win, kolekcjonerów, które dzięki nowoczesnej technologii gwarantuje, że wino po nalaniu pierwszego kieliszka   zakonserwuje się w idealnym stanie na lata.

ryginalny system Coravin System Model 2 zapewnił sobie miejsce w walizkach specjalistów z dziedziny enologii oraz miłośników wina, jak i  również w luksusowych restauracjach i hotelach posiadających duże składy win wysokiej jakości.

Ten rewolucyjny system do wina został zaprojektowany technologią opantetowaną przez firmę Coravin, która zapewnia, że wino otwarte za pomocą tego urządzenia będzie idealnie zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi, zwykle wpływającymi na jego utlenienie.

W ten sposób, korzystając z systemu Coravin System Model 2 będziesz miał gwarancję możliwości cieszenia się ulubionym winem w każdej chwili, by je potem zachować na kolejną okazję bez obawy, że z biegiem czasu się utleni i utraci swoja jakość.

Jak działa Coravin Model 2?
Solidniejszy, elegancki, zaprojektowany z dbałością o szczegóły, system do wina  Coravin Model 2 działa  w trzech wymiarach, które zapewniają antyoksydację wina i przechowanie umożliwiające spożywanie go po trochu na przestrzeni miesięcy czy lat.

System przekłuć poprzez nakłucie
Coravin Model 2  działa jak urządzenie, które wystarczy nałożyć na wybraną  szyjkę  butelki i przekluć korek igłą.  Po umieszczeniu należy nacisnąć na przycisk , co pozwoli na ulotnienie gazu i sprawi, że wino wyleje się z butelki bez konieczności wyciągania korka.

System do serwowania wina
Jedną z ważniejszych właściwości Coravin Model 2 jest bezpieczny, solidny i wygodny uchwyt. Wystarczy lekko przechylić butelkę i nacisnąć na przycisk, żeby nalać wino do dowolnego kieliszka bez rozlewania i dopuszczania czynników zewnętrznych mogących utlenić wino.

System konserwujący do wina
Coravin Model 2 jest systemem do przechowywania wina, dlatego jest szczególnie zalecany przy degustacjach, prezentacji limitowanych edycji win  oraz specjalnych kolacji, podczas których każdy miłośnik wina zapragnie delektować się swoimi najbardziej wykwintnymi etykietami win. W jaki sposób? Dzięki swojej igle, która umożliwia wydostanie się wina z butelki, w której znajduje się korek, tworząc w ten sposób idealną izolację.

Taki jest Coravin Model 2

Zacisk ProperFit

Nowoczesny wygląd.
Elegancki i wyrafinowany.
Wygodny w użyciu i przechowaniu.
Solidny.
Gwarancja bezpieczeństwa.

 

Igła Thin Wall Needle

Jest o 20% szybsza od tej normalnej
Lepiej mocuje się do butelki.
Jest bezpieczniejsza.

 

Kapsułka Cup Load Cell

Działa przy użyciu argonu.
Oferuje doskonałe uszczelnienie.
Jest bezpieczniejsza.

Co znajduje się w opakowaniu przy zakupie systemu

1 Coravin System Model 2.
Standardowa igła.
2 kapsułki Coravin z ciśnieniowym gazem argonowym.
Igła do czyszczenia igieł
Instrukcja obsługi

Dane techniczne:

Waga: 445 g (z zamontowaną kapsułą)
Wymiary: Wysokość: 21 cm  Szerokość: 14 cm Długość: 6,35 cm
Materiały, z których wykonano urządzenie: stal nierdzewna, tworzywo ABS, mieszanina poliwęglanów, nylon z włókna szklanego.

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii: