• WYPRZEDAŻ DO - 55%

    WYPRZEDAŻ DO - 55%

    LETNIE WIETRZENIE MAGAZYNÓW PROMOCJE OD 25% DO -55% WYPRZEDAŻ

Model Two Elite Srebrny Wine Access System. CORAVIN - INNOWACYJNY "OTWIERACZ" DO WIN.

1 500,00 zł

Model Two Elite Srebrny Wine Access System

Coravin jest rewolucyjnym narzędziem, które pozwala na degustowanie najlepszych win bez konieczności otwierania całej butelki.


Więcej szczegółów

Opis

Dodatkowe informacjeModel Two Elite Złoty Wine Access System.
Kolorsrebrny. Ponadto dostępny w kolorze czerwonym i złotym.
STAN MAGAZYNOWYczas oczekiwania od 1 do 14 dni.

Więcej informacji

Mechanizm działania urządzenia jest bardzo prosty. Zamiast usuwać korek Coravin przebija go cienką perforowaną igłą, przy pomocy której odciągana jest dowolna ilość wina do kieliszka. Następnie do butelki wprowadzony zostaje obojętny gaz – argon, który zapobiega utlenianiu się wina. Po usunięciu igły korek naturalnie się rozpręża, zachowując pierwotną szczelność. Wino nie ulega utlenieniu i można wrócić do jego degustacji nawet po kilku miesiącach.

Urządzenie skierowane jest nie tylko do restauratorów i właścicieli wine barów, którzy będą mogli sprzedawać droższe i rzadsze wina na kieliszki, ale także do smakoszy win, którzy dzięki niemu będą mogli skosztować ulubionego trunku bez konieczności wypicia całej butelki w krótkim czasie.

Szczegóły produktu:

1. Igła do odciągania wina - cienka perforowana igłą przebija korek, umożliwiając napełnienie kieliszka bez usuwania korka. Po usunięciu igły korek jest w pełni szczelny i chroni wino przed utlenieniem.

2. Naboje z argonem - specjalnie do tego celu stworzone naboje są absolutnie szczelne. Nawet po kilku miesiącach od pierwszego użycia, gaz się nie ulatnia.

3. Mechanizm zaciskowy - pasuje na każdą dostępną obecnie butelkę, włącznie z butelkami magnum.

Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Systemu Coravin Model 2 Elite i delektuj się najlepszymi winami w spokoju, na jaki zasługują. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek  i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata.

Dla tych, którzy zawsze pragną się wyróżniać, być na bieżąco i rozkoszować się chwilą, Coravin System  Model 2 Elite jest profesjonalnym i ekskluzywnym systemem do wina, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w służbie jednej z najbardziej selektywnych i autentycznych przyjemności, jakie istnieją: w służbie winu.

Podstawowy gadżet do codziennej  praktyki specjalistów z dziedziny enologii, sommelierów, winiarni, jest także kluczowym darem dla miłośników wina: jego elegancki wygląd i praktyczne zastosowanie sprawiają, że jest to rewolucyjne narzędzie do trzymania zawsze pod ręką i używania do świętowania kolacji, degustacji win lub dla posiadaczy prywatnych kolekcji win.

Coravin System Model 2 Elite umożliwia otwarcie najbardziej wyjątkowej butelki wina w każdym momencie, bez konieczności czekania na specjalną okazję, ponieważ można je podać bez konieczności wyciągania korka z butelki. Po nalaniu kieliszka wina można je dalej przechować jako nienaruszone, zachowując w całości jego jakość, właściwość, smak i zapach.

Jak działa Coravin Model 2 Elite?
Zaprojektowany, aby zdobyć zmysły, ekskluzywne akcesorium do win Coravin System Model 2 Elite jest piękny z zewnątrz i wyjątkowy od wewnątrz: działa na 3 płaszczyznach do podawania wina zachowując jego resztę nietkniętą wewnątrz butelki, bez niebezpieczeństwa utraty walorów jakości na długie miesiące czy lata. 

System otwierania poprzez nakłucie
Coravin Model 2 Elite został zaprojektowany jedyną na świecie technologią opatentowaną przez firmę Coravin, która sprawia, że urządzenie dostosowuje się do szyjki butelki niczym rękawica. W celu aktywacji, wystarczy nacisnąć na przycisk, co pozwoli na ulotnienie gazu argonowego z kapsułki i sprawi, że wino będzie możliwe do podania z butelki bez konieczności wyciągania korka.

System do serwowania wina
Istnieje wiele systemów służących do nalewania wina, lecz Coravin Model 2 Elite jest wyjątkowy: posiada duży uchwyt, który zapewnia maksymalną solidność i niezawodność podczas przechylania butelki, naciśnięcia przycisku i napełniania kieliszka. Jest czysty i bezpieczny. Jest to jedyny system na świecie ktory gwarantuje jakość i potencjał leżakowania wina po jego serwowaniu.

System konserwujący do wina
Coravin Model 2 Elite jest zazwyczaj sprzedawany dla dużych winnic, ekskluzywnych firm oferujących wina z całego świata, luksusowych hoteli i winotek, jednak niewątpliwie stopniowo staje się urządzeniem obecnym w domach wielkich miłośników wina. Właśnie dlatego, że udało się jego użyteczność zmaksymalizować do nieprzewidywalnych rozmiarów, dostarczając sommelierom i winiarzom niezrównanego narzędzia.

Taki jest Coravin Model 2 Elite

Zacisk ProperFit

Elegancki wygląd.
Ekskluzywne kolory.
Wygoda i czystość.
Wysoka solidność serwowania.
Maksymalne bezpieczeństwo przy zaciskaniu.

 

Igła Thin Wall Needle

Wyróżnia się o 20% większą szybkością.
Lepsze dopasowanie do korka.
Bardziej precyzyjna

 

Kapsuła Cup Load Cell

Napełniona ciśnieniowym gazem argonowym.
Zupełnie szczelna.
Całkowicie bezpieczna.

Co znajduje się w opakowaniu przy zakupie systemu

1 Coravin System Model 2 Elite.
2 kapsułki Coravin z ciśnieniowym gazem argonowym.
Igła do czyszczenia igieł
Instrukcja obsługi

Dane techniczne:

Waga: 400 g (z zamontowaną kapsułą)
Wymiary: Wysokość: 21 cm  Szerokość: 14 cm Długość: 6,35 cm
Materiały, z których wykonano urządzenie: stal nierdzewna, tworzywo ABS, mieszanina poliwęglanów, nylon z włókna szklanego.

DLA PRZEDSTAWICIELI GASTRONOMII I SKLEPÓW SPECJALISTYCZNYCH OFERTA SPECJALNA.

PROSIMY O KONTAKT biuro@austrovin.pl

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii: