• WYPRZEDAŻ DO - 55%

    WYPRZEDAŻ DO - 55%

    LETNIE WIETRZENIE MAGAZYNÓW PROMOCJE OD 25% DO -55% WYPRZEDAŻ

CORAVIN - Igła Gastro

130,00 zł

Igła faster (GASTRO) Coravin: 20% większa szybkość odlewania. Dla butelek z nowymi i mocnymi korkami.

Więcej szczegółów

Opis

Dodatkowe informacjeDOSTĘPNE 3 RODZAJE: 1. SZYBKIE NALEWANIE; 2. STANDARD; 3. VINTAGE
STAN MAGAZYNOWYCZAS OCZEKIWANIA OD 1 DO 14 DNI

Więcej informacji

Igły łatwo się czyszczą i łączą z każdym systemem do win Coravin, który akurat znajdzie się pod ręką. Decyduj rozważnie, kiedy najlepiej używać każdej z nich i ciesz się najwyższą jakością swoich najbardziej wyszukanych win bez rezygnowania w żadnym momencie z jego niesamowitych właściwości dla podniebienia ani aromatu.

Igła faster (GASTRO) Coravin: 20% większa szybkość odlewania. Dla butelek z nowymi i mocnymi korkami.
Igła Coravin Vintage: Wolniejsze i bardziej precyzyjne, zwłaszcza w przypadku starych butelek lub korków, które są bardziej wrażliwe lub uszkodzone przez upływ czasu.
Standardowa igła Coravin: najbardziej zalecana dla większości butelek i z dobrą prędkością odlewania.

Wszystkie stworzone są ze stali nierdzewnej i teflonowej powłoki, łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu.

Mechanizm działania urządzenia jest bardzo prosty. Zamiast usuwać korek Coravin przebija gocienkąperforowaną igłą, przy pomocy której odciągana jest dowolna ilość wina do kieliszka. Następnie do butelki wprowadzony zostaje obojętny gaz – argon, który zapobiega utlenianiu się wina. Po usunięciu igły korek naturalnie się rozpręża, zachowując pierwotną szczelność. Wino nie ulega utlenieniu i można wrócić do jego degustacji nawet po kilku miesiącach.

Urządzenie skierowane jest nie tylko do restauratorów i właścicieli wine barów, którzy będą mogli sprzedawać droższe i rzadsze wina na kieliszki, ale także do smakoszy win, którzy dzięki niemu będą mogli skosztować ulubionego trunku bez konieczności wypicia całej butelki w krótkim czasie.

Szczegóły produktu:

1. Igła do odciągania wina - cienka perforowana igłą przebija korek, umożliwiając napełnienie kieliszka bez usuwania korka. Po usunięciu igły korek jest w pełni szczelny i chroni wino przed utlenieniem.

2. Naboje z argonem - specjalnie do tego celu stworzone naboje są absolutnie szczelne. Nawet po kilku miesiącach od pierwszego użycia, gaz się nie ulatnia.

3. Mechanizm zaciskowy - pasuje na każdą dostępną obecnie butelkę, włącznie z butelkami magnum.

DLA PRZEDSTAWICIELI GASTRONOMII I SKLEPÓW SPECJALISTYCZNYCH OFERTA SPECJALNA.

PROSIMY O KONTAKT biuro@austrovin.pl

9 innych produktów w tej samej kategorii: