Ryzlink vlašský Archlebov 2014 SPIELBERG

42,90 zł

Wino białe wytrawne. Ryzlink vlašský to wino wytrawne o pięknej złotej barwie z delikatnym zielonym refleksem. W nosie zapach wiosennej łąki, kwiatów, gruszki oraz miodu.Jest to wino bogate i harmonijne na podniebieniu. W smaku orzeźwiające o mineralno-korzennym finiszu. Znakomity towarzysz do dań z drobiu, ryb, serów i sałatek.

Więcej szczegółów

Opis

SzczepyRyzlink vlašský
Kraj pochodzeniaCzechy
RegionMorawy
Temperatura podawania10-12 °C
Polecamy dodań z drobiu, ryb, serów i sałatek.
Zawartość alkoholu11,00%
Rok produkcji2014
SymbolSP 02
Pojemność750 ml
Dodatkowe informacjekorek naturalny
Smakwytrawne
Kolorbiałe

Więcej informacji

Ryzlink vlašský to wino wytrawne o pięknej złotej barwie z delikatnym zielonym refleksem. W nosie zapach wiosennej łąki, kwiatów, gruszki oraz miodu.Jest to wino bogate i harmonijne na podniebieniu. W smaku orzeźwiające o mineralno-korzennym finiszu. Znakomity towarzysz do dań z drobiu, ryb, serów i sałatek.

„Vinařstvi Spielberg“ to jedna z najnowocześniejszych winiarni na Morawach. Spółka gospodarująca na 68 hektarach prowadzonych ekologicznie upraw, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości win z wyróżnikiem, zgodnie z zasadą winiarską, mówiącą iż prawdziwa jakość wina rodzi się w winnicy, a nowoczesna technologia ma tą jakość tylko wesprzeć. Sprzyjający mikroklimat i wysokie nasłonecznienie gliniasto-piaszczystych zboczy sprawia, że powstają tu wina harmonijne o charakterystycznym owocowo-kwiatowym bukiecie i mineralnym posmaku. Wina Spielberg cieszą się nie tylko dobrą opinią krytyków winiarskich, ale również konsumentów w wielu krajach Europy. Wysokie oceny wielu podczas prestiżowych konkursów międzynarodowych w Wiedniu, Paryżu czy Brukseli potwierdzają słuszność decyzji firmy Austrovin o ich bezpośrednim imporcie do Polski.

2 innych produktów w tej samej kategorii: