ALFRED ZÖCHLING Sok z białych winogron

16,26 zł brutto

Sok z białych winogron, naturalnie mętny. Sok powstał ze świeżych ekologicznych owoców winogron z winnicy ALFRED ZÖCHLING. Wszystkie powstałe tam soki dzięki niezmiennej recepturze posiadają bardzo wysokie ....

Więcej szczegółów

Opis

Kraj pochodzeniaAustria
Temperatura podawaniawedług uznania.
Polecamy dowedług uznania. Można podawać z wodą mineralną w proporcjach przez Państwa wybranych.
Pojemność1000 ml
Kolorbiałe

Więcej informacji

ALFRED ZÖCHLING Sok z białych winogron, naturalnie mętny.


Sok powstał ze świeżych ekologicznych owoców winogron z winnicy ALFRED ZÖCHLING.
Wszystkie powstałe tam soki dzięki niezmiennej recepturze posiadają bardzo wysokie
walory zdrowotne, zawierają wiele cennych mikroelementów i witamin.

Produkt ten nie zawiera w swoim składzie ani grama cukru i wody, dzięki temu jest
zdrowszy niz soki z koncentratów.  Jego smak jest słodki, pełny naturalnych owoców.
Sok z białych winogron to wspaniałe uzupełnienie codziennej diety, a znakomity
smak i aromat owoców to również źródło codziennej przyjemności i radości.
Dzięki dużej zawartości błonnika owoce winogron poprawiają perystaltykę jelit, a regulując pracę przewodu pokarmowego sprzyjają również zachowaniu szczupłej sylwetki. Pobudzają wydzielanie soków trawiennych, zmniejszają fermentację jelitową i działają żółciopędnie.


Doktor Alfred Zöchling to nie tylko winiarz produkujący wina czerwone i soki w Tattendorf, w regionie Thermenregion, ale w pierwszej kolejności naukowiec pracujący na „Universität für Bodenkultur”. Jego praca na uniwersytecie nie odbiega tematycznie od wina. Dla przykładu tematem jego pracy doktorskiej był wpływ składników znajdujących się w winach czerwonych na hamowanie rozwoju wielu chorób. Alfreda Zöchlinga poznaliśmy przez przypadek (jak to często w życiu bywa) i po degustacji jego win stwierdziliśmy, że nie może zabraknąć ich w naszej ofercie. Wszystkie tworzone przez niego wina mają fantastyczny stosunek jakości do ceny. Nie inwestując praktycznie nic w działania marketingowe (targi, wystawy, konkursy winiarskie) jego wina sprzedają się jak świeże bułeczki. Nas 6 hektarach dojrzewają zwłaszcza szczepy do produkcji win czerwonych: Zweigel, Blaufränkisch, Merlot, St. Laurent i Cabernet Sauvignon.
Zachęcamy gorąco do skosztowania win Alfreda Zöchlinga, które oprócz wysokiej jakości oferują wiele walorów zdrowotnych, o których wspomina on w swojej pracy doktorskiej.

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii: